[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

SZUKAJ


Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje sumują się
w ramach jednej przesyłki

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Wysyłkę paczek obsługuje firma kurierska DPD

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Wiosna? Idealny motyw przewodni ślubu i wesela


Wiosna. Przez wiele osób uznawana jest za najpiękniejszą porę roku. Po chłodnej zimie z dominującą bielą, świat nagle budzi się do życia, którego przejawem jest feeria barw. Ziemia powoli zaczynać się zielenić, na drzewach i krzewach pojawiają się pierwsze pąki i liście, do tego zaczynają kwitnąć rozmaite kwiaty. Na błękitnym niebie coraz częściej gości słońce. Tak promienna aura sprzyja organizowaniu ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej.


Zainspiruj się słoneczną wiosną

Każdej porze roku przypisana jest określona symbolika. Wiosna to przede wszystkim nowe życie, któremu towarzyszy radość i poczucie szczęścia. Pojawia się doskonały nastrój i pozytywna energia. Podobne znaczenie ma uroczystość zawarcia związku małżeńskiego, który również wyznacza początek nowego życia – dwojga kochających się osób. Dlatego też charakterystyczne dla wiosny uczucia towarzyszą również narzeczonym podczas ceremonii ślubnej i uroczystości weselnej – później zaś małżonkom przez wszystkie lata wspólnego życia.

Wiosna okazuje się więc idealną scenerią dla ślubu i wesela. Dostarcza bowiem wielu naturalnych motywów przewodnich, za pomocą których można stworzyć iście baśniową stylizację i oddać najpiękniejsze emocje.


Wybierz naturalne dekoracyjne detale

Najważniejszym elementem dekoracyjnym ślubu i wesela są kwiaty. A ponieważ wiosną wyróżniają się wyjątkowym pięknem, warto w pełni wykorzystać je jako naturalny akcent. Kwiecień to głównie żonkile, hiacynty, tulipany, krokusy, konwalie, które ułożone w bukietach czynią uroczystość niezwykle barwną. W maju dodatkowo kwitną piwonie wysypujące w trzech doskonale komponujących się kolorach – bieli, różu, czerwieni. Ale równie estetyczną, lecz nieco bardziej oryginalną dekoracją, idealnie oddającą wiosenny charakter uroczystości, będą misternie ułożone kwitnące gałązki forsycji, bzu, jabłoni czy wiśni.


Udekoruj kwiatami zaproszenia dla gości

Wiosenne akcenty, szczególnie motywy kwiatowe, można przenieść na papeterię ślubno-weselną. W ten sposób będzie się ona prezentować ciekawie i oryginalnie, a przede wszystkim stanie się integralnym elementem stylizacji uroczystości. Na papeterii może znajdować się jeden wybrany kwiat umieszczony w kilu miejscach, jak również barwne bukiety zapełniające całą jej powierzchnię. Mogą być utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej lub prezentować pełną paletę wiosennych kolorów. Wszystko zależy od tego, jaka sceneria została stworzona dla ceremonii ślubnej, jak również będącej jej kontynuacją uroczystości weselnej. Bez względu na bogactwo kwiatowych wzorów, tak projektowane barwne zaproszenia oddają wiosenny charakter uroczystości, jak również radość i szczęście narzeczonych.

Do zaproszeń dołączone są zwykle inne elementy papeterii z kwiatowymi ornamentami, jak pudełko na koperty ślubne, plan stołów weselnych, winietki na stół, zawieszki na alkohol czy menu weselne.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.
[ zamknij ]