[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

SZUKAJ


Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje sumują się
w ramach jednej przesyłki

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Wysyłkę paczek obsługuje firma kurierska DPD

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

Eleganckie i oryginalne zaproszenia ślubne, którymi się zachwycisz


Zaproszenia ślubne to pierwsza wizytówka waszej uroczystości. W dużym stopniu to od tego pierwszego wrażenia zależy nastawienie gości do imprezy weselnej i do samych narzeczonych. Dlatego warto poświęcić im nieco więcej uwagi.


Zbyt rzadko myślimy o tym, jak wiele zaproszenia weselne mogą powiedzieć o młodej parze. To pewnie z tego powodu najczęściej wybierane są standardowe rozwiązania. A przecież wzory zaproszeń mogą oddawać charakter pary. Ich styl można dopasować do osobowości i rodzaju imprezy. Nie sposób nie wspomnieć także o ręcznie wykonanych zaproszeniach, które odznaczają się wyjątkowym stylem i dokładnością wykonania. Oto kilka mniej standardowych rozwiązań, które pomogą się wyróżnić i miło zaskoczyć gości.


Oryginalne zaproszenie ślubne z przymrużeniem oka

Uroczystość ślubna kojarzy się z poważnym krokiem. Owszem, jest to ważna decyzja. Ale to nie oznacza, że trzeba wyzbyć się poczucia humoru. Przecież to też okazja, żeby pokazać swoją radość, entuzjazm. Jeśli często patrzycie na świat przez różowe okulary i potraficie cieszyć się z drobnych rzeczy, takie nastawienie do świata może odzwierciedlać także oryginalne zaproszenie ślubne.


Mniej formalnego charakteru zaproszeniom nadają zabawne rysunki i emblematy. Niektóre z nich celowo nawiązują do szkiców, które mogły wyjść spod dziecięcej ręki czy do rysunków znanych z kreskówek. I to daje im wiele uroku, lekkości. Sam tekst zaproszenia, poza formalnymi informacjami, może zawierać bardziej zabawne sentencje. Ci, którzy je otrzymają, na pewno nie pozostaną wobec nich obojętni. A niewykluczone, że ten pozytywny i dobry przekaz również im się udzieli.


Nowoczesne zaproszenia weselne ze zdjęciem

Powinniśmy szukać takich wzorów zaproszeń, które najlepiej oddadzą nasze gusta lub charaktery. Ale nie ma przecież takiego wzoru, który lepiej określi narzeczonych niż ich własne zdjęcie. Nie ma też lepszej ozdoby niż uśmiechnięte twarze ludzi, którzy zapraszają na uroczystość zaślubin.


Oryginalne zaproszenia weselne ze zdjęciem narzeczonych na frontowej karcie są na pewno mocno wyróżniające. To wciąż mało standardowa forma, a za takie inni nas doceniają. Poza tym, dajemy innym odczuć, że włożyliśmy w nie więcej wysiłku i inwencji. Na takie zaproszenie z przyjemnością się patrzy. Każdy gość na pewno na długo zachowa je w pamięci, a być może nawet w prywatnych „zbiorach”.


Szlachetna elegancja też wyróżnia

Wielbiciele klasycznego stylu również znajdą coś, co wyróżni ich zaproszenia weselne. W tym przypadku siła tkwi w elegancji i szlachetności wzornictwa. Minimalizm formy rządzi się oczywiście swoimi prawami. Nie oznacza to, że jest nudny. Wręcz przeciwnie. Uwagę skupiamy na pięknych detalach, które zostały świetnie skomponowane.


W przypadku takich zaproszeń główną rolę grają użyte materiały. To przede wszystkim wysokiej jakości papier o podwyższonej gramaturze w stonowanych kolorach. Wspaniale sprawdzają się na nim wytłaczane wzory – eleganckie, dodające mu dyskretnego uroku. To klasyka w najlepszym wydaniu – piękna i szlachetna, którą docenią nie tylko znawcy.


Wybierając zaproszenia ślubne, warto pomyśleć o tym, jak będą korespondować z charakterem przyjęcia, miejscem i klimatem, jaki chcemy stworzyć. Czasem wystarczy jeden mały detal, by cała koncepcja była i spójna, i oryginalna.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.
[ zamknij ]