[zamknij]

Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie -
zarejestruj się
.

SZUKAJ


Rabaty

Rabat przyznawany jest zależnie
od kwoty zamówienia:

od 300 zł - 1%
od 350 zł - 2%
od 400 zł - 3%
od 450 zł - 4%
od 500 zł - 5%
od 1000 zł - 7%

Rabaty i promocje sumują się
w ramach jednej przesyłki

Płatność zwykłym przelewem na konto w mBanku lub przez tpay.com w tym PayPal

Wysyłkę paczek obsługuje firma kurierska DPD

Jesteśmy partnerem honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

Firma Godna Zaufania - certyfikat

O mocy detali w dekoracjach stołu weselnego


Podczas organizowania ślubu i przyjęcia weselnego pary przykładają szczególną uwagę do najmniejszych detali. Dopasowane i dopięte na ostatni guzik dekoracje składają się na efekt końcowy, który jest często wspominany jeszcze wiele miesięcy po uroczystości. Do których detali warto przyłożyć szczególną uwagę? Odpowiadamy poniżej.


Moc kwiatów

Świeżości i delikatności całej uroczystości dodają piękne i dopasowane bukiety kwiatów. Niezależnie od pory roku, w którym planowany jest ślub, wybór kwiatów ciętych jest bardzo duży. W okresie wakacji doskonale na stołach prezentują się słoneczniki, wiosną natomiast warto wybrać tulipany i żonkile. Jeśli ślub będzie organizowany zimą, można wzbogacić stoły o piękne dekoracje z wilczomleczem nadobnym (gwiazdą betlejemską). Z bukietami należy zachować umiar, zwłaszcza jeśli decydujemy się na wykorzystanie jeszcze innych dekoracji. Warto pamiętać o tym, by kwiaty nie przysłaniały rozmówców po drugiej stronie stołu. Aby tego uniknąć można wykorzystać specjalne stojaki lub zdecydować się na niskie bukiety.

Pamiętaj! Wazony z kwiatami niekiedy zajmują sporo miejsca. Dlatego jeśli na przyjęciu weselnym będą okrągłe stoły wystarczy w ramach dekoracji kwiatowej zdecydować się na jeden wazon na środku stołu.


Małe wielkie detale

W dekoracjach weselnych chodzi przede wszystkim o detale. Rozplanowanie najdrobniejszych szczegółów dekoracyjnych odzwierciedla wkład pracy i zaangażowanie w przyjęcie Państwa Młodych. Przy dekorowaniu sali weselnej należy szczególną uwagę przywiązać do dekoracji stołów. To właśnie przy nich goście weselni spędzają najwięcej czasu. By wesele było zorganizowane tak, jak należy nie można pominąć takich szczegółów jak:

- winietki - nadal można spotkać się z przyjęciami weselnym, na których nie ma rozplanowanych miejsc siedzących. Winietki, które są małymi wizytówkami z imionami, są jednak odzwierciedleniem dbałości o komfort każdego z gości. Mówią także o tym, że każdy z zaproszonych gości jest mile widziany przez Państwa Młodych,

- obrusy i serwetki – białe obrusy nadają elegancji całej uroczystości, a także powiększają optycznie pomieszczenie. Na stołach oprócz obrusów mogą zagościć także serwety lub bieżniki w kolorze przewodnim wesela,

- świeczniki – jedną z popularnych form dekoracji są świeczniki. Efekt jaki daje delikatne światło świec nadaje uroczystości aurę romantyzmu i niesamowitego klimatu. W dodatku bardzo łatwo dopasować ich charakter do tematu uroczystości.

Zorganizowanie odpowiedniego wesela jest nie lada wyzwaniem dla Państwa Młodych. Warto jednak szukać takich rozwiązań, które ułatwią planowanie tak istotnej uroczystości. Zamawiając zaproszenia, warto zorientować się czy można znaleźć także winietki, menu weselne lub księgę gości w tym samym stylu. Detale w tym samym charakterze sprawiają, że uroczystość jest bardziej przemyślana i spójna, co składa się na pozytywny efekt końcowy


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.
Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies.
[ zamknij ]